Recenzja – realme Buds Q2

realme Buds Q2

Na testach pojawiły się u mnie słuchawki realme Buds Q2, czyli kolejne słuchawki bezprzewodowe od tego producenta. Na blogu mogliście przeczytać recenzję modelu realme Buds Air Pro. Jak sprawdziły się u mnie tytułowe słuchawki? Przekonacie się o tym poniżej.

Na początku powiedzieć Wam muszę, że to było moje pierwsze spotkanie ze słuchawkami od tego producenta. Wcześniejsze słuchawki nie były testowane przeze mnie, więc trudno będzie mi się do nich odnieść. Mimo wszystko mam dobre o nich zdanie, chociaż nie wszystko jest takie super.

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Słuchawki zostały wykonane z matowego plastiku. Dzięki temu etui i słuchawki nie będą zbierać wszelakich rys, a także mnóstwa odcisków palców. Słuchawki są oczywiście dokanałowe i mimo iż są to pchełki, to wystają nam dosyć dużo poza uszy. Na szczęście kształt słuchawek jest obły i noszenie słuchawek nie sprawia nam żadnego dyskomfortu. Producent deklaruje do 20 godzin działania na baterii, gdzie to słuchawki podczas słuchania muzyki wytrzymać nam powinny do 5 godzin. Jak sprawdza się to w rzeczywistości.

realme Buds Q2

2. Moje wrażenia

realme Buds Q2

Jakie są moje wrażenia dotyczące tych słuchawek? Tak naprawdę są to najzwyklejsze słuchawki bezprzewodowe, jakie można spotkać i kupić. Owszem możemy w nich zmieniać tryby dźwięku, a także mamy tryb Gry, który ma zmniejszyć nam opóźnienie dźwięku, ale także przekłada się to na szybsze spadanie baterii. Ogólnie na dźwięk z tych słuchawek nie mogę narzekać i bardzo dobrze mi się z nich korzystało. Nawet płytki dotykowe działają poprawnie i nie miałem problemu ze zmienianiem muzyki lub z jej pauzowaniem. Brakowało mi jednak w tych słuchawkach ANC, a także stopowania muzyki po wyciągnięciu jednej słuchawki z ucha. Jeżeli ktoś do tego jest przyzwyczajony, to niestety w tym modelu tego nie doświadczy. Na szczęście ten model nadrabia dźwiękiem, szczególnie jak włączymy tryb Bass Boost+.

realme Buds Q2

Podsumowując

realme Buds Q2 nie są drogimi słuchawkami, a nawet można powiedzieć, że są jedne z tańszych i ciekawszych modeli. Przez cały okres testów korzystało mi się z nich naprawdę dosyć dobrze i nie mogłem narzekać — jedynie co mi brakowało, to już wymieniłem wcześniej. Ogólnie mogę Wam polecić te słuchawki, jeżeli szukacie tanich słuchawek bezprzewodowych, które także będą miały bardzo dobry dźwięk.

realme Buds Q2

Co sądzisz o tych słuchawkach?