Recenzja – Jabra Evolve2 65

Jabra Evolve2 65

Ostatnio na testy trafiły do mnie słuchawki Jabra Evolve2 65, które są przystosowane i zaprojektowane do biura. Jednak wiadomo, że teraz w większości siedzimy w domach i pracujemy właśnie z niego. Więc jak taki model może spisywać się w naszym home office? Tego przekonacie się z tej recenzji.

Na początku muszę powiedzieć, że producent zaskoczył mnie podstawką do ładowania w zestawie. Nie musimy mieć specjalnie oddzielnej ładowarki na słuchawki, tylko możemy postawić sobie taki stojak, podpiąć go do kontaktu (będziemy potrzebować adaptera) lub do komputera, bo stojak jest zasilany na USB. Po zakończonej pracy możemy odstawić nasze słuchawki na stojak i będą się one nie tylko ładować, ale także nas automatycznie rozłączy — jest to naprawdę świetne!

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Słuchawki zostały wykonane z dobrej jakości plastiku, a pałąk, a właściwie jego część z dobrej jakości aluminium. Co ważne, to słuchawki są bardzo wygodne i po dłuższej pracy z nimi nasze uszy nie będą zmęczone i nie będziemy odczuwać żadnego dyskomfortu. Słuchawki są wyposażone w dedykowany przycisk do Microsoft Teams, więc możemy szybko uruchomić aplikację i dołączyć się do rozmowy.

Jabra do zestawu dodaje nam także adapter bluetooth, dzięki czemu możemy podpiąć nasze słuchawki do komputera, który nie jest wyposażony w tę technologię. Co ciekawe, to te słuchawki mają także oprogramowanie nie tylko na telefon, ale także na komputer Jabra Direct, więc sprawnie możemy zmieniać ustawienia na naszych słuchawkach i je np. aktualizować.

Co jeszcze jest ważne, to producent deklaruje 37 godzin pracy na jednym ładowaniu. Przyznam się szczerze, że trudno było mi to sprawdzić, a to tylko dlatego, że po pracy cały czas odkładałem słuchawki na statyw. Po odłożeniu słuchawek na statyw ładują się one od razu do pełna i nie musimy się martwić, że w następny dzień nie starczy nam baterii. Nie mniej, myślę, że spokojnie słuchawki mogą tyle wytrwać, szczególnie patrząc na inne produkty tego producenta, jak np. czasami przez miesiąc nie muszę ładować ich słuchawek.

Jabra Evolve2 65

2. Moje wrażenia

Jabra Evolve2 65

Jakie są moje wrażenia dotyczące korzystania z tych słuchawek? Przyznać muszę, że sprawdzały się u mnie bardzo dobrze. Nie mogłem na nie narzekać na żadnych konferencjach czy spotkaniach online. Dźwięk jak na takie słuchawki jest naprawdę bardzo dobry i nawet można muzykę na nich posłuchać. W aplikacji także mamy korektor, więc możemy dostosować brzmienie słuchawek pod własne preferencje.

Jedną z ciekawszych opcji w tych słuchawkach są lampki nie przeszkadzać, więc jak siedzimy w biurze, to z daleka widać, aby nam nie przeszkadzać, bo jesteśmy w trakcie spotkania lub rozmowy. Oczywiście w domu też się to przydaje, więc jest to idealne rozwiązanie do każdego miejsca. Co jeszcze mi się bardzo podobało, to w szybki sposób możemy wyciszyć swój mikrofon, podnosząc go — jest to o tyle świetna opcja, bo nie musimy co chwilę klikać myszką na wyciszenie i od ciszenie mikrofonu.

Jabra Evolve2 65

Podsumowując

Jabra Evolve2 65 to idealne słuchawki nie tylko do biura, ale także do domu. Jest to idealny sprzęt do rozmów, prowadzenia konferencji i innych rzeczy. Co jest jeszcze ważne, to w tych słuchawkach mamy tłumienie hałasu, więc podczas pracy możemy odciąć się od wszystkich dźwięków dookoła. Nie jest to aż takie świetne, ale na pewno w pewnym stopniu pomaga to nam skupić się na pracy i prowadzeniu rozmowy. Według mnie to są świetne słuchawki i warto na nie zwrócić uwagę.

Jabra Evolve2 65

Co sądzisz o tych słuchawkach?