Recenzja – Teufel Motiv Go

Teufel Motiv Go

Ostatnio w moje ręce na testy trafił głośnik Teufel Motiv Go. Już od razu mogę Wam powiedzieć, że trudno jest mi się z nim rozstać. Na szczęście nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, bo na pewno trafi niebawem do mnie kolejne urządzenie od tego producenta. Jak sprawdził się u mnie ten przenośny głośnik? Tego przekonacie się poniżej.

Już na początku mogę Wam powiedzieć, że sądziłem, iż Rockster Go, to najmocniejsze przenośne urządzenie Teufela. Myliłem się. Motiv Go to kolejna świetna propozycja przenośnego głośnika, który nie tylko umili nam czas — słuchając muzyki — ale także wzbogaci nasze spotkania ze znajomymi.

 1. Specyfikacja
 2. Moje wrażenia

1. Specyfikacja

Najważniejsze cechy Teufela Motiv Go:

 • Stylowy i przenośny głośnik stereo
 • Mocny dźwięk
 • Dwa pełnozakresowe przetworniki i dwie pasywne membrany
 • Zintegrowana technologia Dynamore
 • Bluetooth z aptX
 • Wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych
 • Konstrukcja z aluminium
 • IPX5 — ochrona przed zachlapaniem
 • 16 godzin działania na jednym ładowaniu
 • Wszystkie potrzebne przyciski, a także wejście na jacka

Jak widać, ten głośnik posiada naprawdę masę świetnych opcji, a także wygląda zjawiskowo i elegancko. Mimo iż jest to droższy głośnik, to i tak nie ma co narzekać. Jakość dźwięku jest na bardzo wysokim poziomie, a także Motiv Go jest naprawdę bardzo donośny. Według producenta głośnik powinien działać na jednym ładowaniu 16 godzin. Jak to sprawdza się w rzeczywistości? Trudno przez 16 godzin non stop słuchać muzyki — chociaż tak się zdarza na wyjazdach. Mimo wszystko głośnik wytrzymuje naprawdę długo i zdarzały się momenty, że przez tydzień nie musiałem ładować głośnika, a używałem go codziennie.

Teufel Motiv Go

2. Moje wrażenia

Teufel Motiv Go

Jakie są moje wrażenia dotyczące tego głośnika? Przyznać muszę, że Tefuel naprawdę się postarał i ten głośnik jest naprawdę elegancki i wygląda jak produkt premium. Nadmienię także, że moim znajomym również on się spodobał, bo mógł umilić nam czas. Motiv Go jest naprawdę donośny i dzięki wytrzymałej baterii możemy rozkręcić nie jedną imprezę (nawet w plenerze). Co trzeba jeszcze nadmienić, to ten głośnik ma naprawdę ciekawe funkcje: m.in możemy podłączyć się do niego dwoma urządzeniami i na zmianę puszczać muzykę, kiedy skończy się jeden utwór, następny zostanie puszczony z drugiego telefonu itd. — jest to naprawdę świetna opcja na imprezy, albo nawet na wyjazdy.

Nie będę ukrywał, że trochę obawiałem się zabierać ze sobą ten głośnik. Tylko dlatego, że jest on aluminiowy i może się zarysować lub obić. Na całe szczęście obić żadnych u mnie nie było — chociaż chowałem go bezpiecznie do plecaka — to niestety o ryskach muszę już wspomnieć i warto na to uważać. Może to oszpecić cały wygląd naszego cudownego Teufela. Na szczęście ten głośnik nadrabia świetnym dźwiękiem.

Teufel Motiv Go

Podsumowując

Teufel Motiv Go to naprawdę super głośnik, który niestety do tych tańszych nie należy. Jednak od dźwięczą się nam to jakością dźwięku, a także panoramiczną technologią Stereo Dynamore — naprawdę słychać i czuć różnicę, polecam uruchomić sobie tę funkcję na samym początku. Głośnik mogę polecić każdemu i jeżeli szukacie eleganckiego głośnika, ze świetnym dźwiękiem i wytrzymałą baterią, to zdecydowanie rozejrzyjcie się za Motiv Go. Na pewno zadowoli on nie jedne uszy.

Teufel Motiv Go

Co sądzisz o tym głośniku?