Recenzja – Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S

Cześć, ostatnio do moich rąk (a może raczej uszu) trafiły słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S. Są to bardzo tanie słuchawki bezprzewodowe. Xiaomi nas przyzwyczaiło, że robią nie drogie, ale dobre urządzenia. Czy w tym przypadku jest tak samo? Przekonacie się tego z tej recenzji.

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Słuchawki w całości są wykonane z plastiku. Jakość wykonania Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S jest na bardzo dobrym poziomie. Pudełeczko tych słuchawek posiada magnesy, aby się ono zamykało i nasze słuchawki trzymały się na swoich miejscach. Bardzo dobrze się te magnesy spisują, ani razu nie miałem sytuacji, aby pudełeczko mi się same otworzyło lub same słuchawki nie trzymały mi się na swoich miejscach.

Słuchawki wraz z pudełkiem pozwalają na słuchanie muzyki do 12 godzin. Same słuchawki mogą działać do 4 godzin. Jest to dobry wynik, szczególnie patrząc, ile te słuchawki kosztują.

Każda słuchawka posiada guzik, dzięki któremu możemy pauzować i puszczać muzykę oraz odbierać i odrzucać połączenia. Niestety nie możemy dzięki tym guzikom zmieniać utworów ani ich pogłaśniać/ściszać, a szkoda.

Pudełeczko ładuje się poprzez micro USB i no jak na dzisiejsze czasy to mogło już tutaj być USB-C, ale nie ma, co narzekać patrząc na ich cenę. Tutaj muszę dodać, że niestety w zestawie producent nie daje nam przewodu do ich ładowania. Mógł się pojawić jednak w zestawie, ponieważ wydaje mi się, że dużo ich cena by się nie zmieniła poprzez dodanie przewodu do tych słuchawek.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S

2. Moje wrażenia

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S spisały się u mnie bardzo dobrze. Korzystało mi się z nich przyjemnie. Same słuchaweczki trzymały się dobrze w moich uszach (a mam często z tym problem). Bardzo mi się spodobało, że pudełeczko tych słuchawek jest bardzo małe i ma taki kształt, że możemy te słuchawki wsadzić wszędzie i nie będą nam one przeszkadzały.

Jakość dźwięku w tych słuchawkach jest bardzo dobra, jedynie niskie tony są dość płytkie, ale nie ma, co narzekać na słuchawki za około 100 zł.

Jedynie, do czego mógłbym się przyczepić to do tego, że pudełeczko nie posiada, żadnego wskaźnika swojego poziomu naładowania. Miałem już sytuacje, że włączam film na telefonie, a słuchawki były w pudełku i się dziwie, czemu mi dźwięk nie leci z telefonu. Okazało się, że pudełko się rozładowało, a słuchawki automatycznie się włączyły. Jest to dość spory minus tych słuchawek.

Jak już wcześniej wspominałem, nie mamy w zestawie przewodu do ładowania i dla mnie był to lekki problem, ponieważ okazało się, że mam bardzo dużo przewodów USB-C, a micro USB mam jeden i jak ładowałem już jedno urządzenie, które też ma micro USB, to nie mogłem ładować tych słuchawek. Dlatego fajnie jak by jednak ten przewód pojawił się w zestawie.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S

Podsumowując

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S to tanie i dobrze wykonane słuchawki. Oprócz braku wskaźnika poziomu baterii na pudełeczku oraz braku przewodu do ładowania (który tak naprawdę możemy sobie sami dokupić) to nie mam się, do czego przyczepić. Jakość dźwięku jest bardzo dobra jak na tę półkę cenową. Polecam je każdemu, kto ma ograniczony budżet, a chce mieć dobre słuchawki bezprzewodowe.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds S

Co sądzisz o tych słuchawkach?