Recenzja – Xiaomi Play2 3D VR

Xiaomi Play2 3D VR

Nie mieliście kiedyś tak, że marzyliście o wypoczynku lub po prostu zrelaksowaniu się w fotelu? Ja tak czasami mam i czasami dobrze jest się wciągnąć w jakąś grę, a może nie byle jakąś. Mam na myśli gry VR. Chociaż może nie macie żadnych gogli VR lub nie macie budżetu na takie. Są oczywiście najtańsze rozwiązania z kartonu, ale to aż tak długo nie wytrzyma. Osobiście chciałem wypróbować gogle VR i dzięki GearBest miałem i mam taką możliwość. Poprosiłem sklep o gogle Xiaomi Play2 3D VR, które są świetne i przede wszystkim nie są drogie. Pamiętajcie jeszcze, że GearBest co chwilę ma masę promocji i można akurat ten sam model wyłapać jeszcze taniej. Aktualna cena produktu -> LINK.

  1. Wykonanie
  2. Wygoda
  3. Możliwości

1. Wykonanie

Xiaomi Play2 3D VR zostały wykonane w większości z plastiku, który przy trzymaniu go nie mamy odczucia tandetnego wykonania. Same gogle są otoczone przyjemnym materiałem i tutaj wielki plus dla Xiaomi, ponieważ nie jest to błyszczący plastik (który aż tak ładny nie jest), a jest to materiał, który daje nam odczucie, że mamy do czynienia z produktem premium (od Xiaomi). Oczywiście ten materiał dodaje uroku goglom i będą się pięknie prezentować nie tylko na głowie, ale i też na półce. Dodatkowo w zestawie znajdziemy pasek, który podtrzymuje gogle VR na naszej głowie. Pasek jest o tyle super, że można go wyregulować na tyle dobrze, że nie odczujemy później dyskomfortu. Dodam jeszcze, że na górnej części znajduje się przycisk, który nie wiem, jak działa a działa tak samo, jak nasz palec dotykający ekran.

Xiaomi Play2 3D VR

2. Wygoda

Czy przyjemnie korzystało mnie się z tego urządzenia? Oczywiście, że tak, ponieważ w środku w miejsce nosa mamy bardzo przyjemną gąbkę. Dzięki czemu nos nas nie boli, ponieważ nic nam się nie wbija, ani nie wgniata. Można dużo czasu spędzić z tymi goglami VR na nosie. Oczywiście nie jest to najlepsze dla naszych oczu, abyśmy cały czas patrzeli się przez gogle na telefon. Oczywiście im lepsza rozdzielczość na telefonie, tym lepszy będziemy mieli obraz gry/zdjęcia lub filmu.

Dodam jeszcze, że Xiaomi Play2 3D VR są uniwersalne i prawie każde urządzenie się do nich zmieści. Więc te gogle nie dyskwalifikują nikogo, co jest ogromnym plusem jak dla mnie. Oczywiście trzeba pamiętać, aby mieć w telefonie żyroskop, aby wszystkie rzeczy 360 stopni działały poprawnie.

Xiaomi Play2 3D VR

3. Możliwości

Co można takiego robić z goglami VR od Xiaomi? Muszę powiedzieć, że nawet dużo rzeczy, np.: grać w gry, oglądać filmy, oglądać zdjęcia. Co najciekawsze to te gogle umożliwiają nie tylko na zabawę w 360 stopniach, a również i w 3D. Przyznaje się, że dobrze się w tych goglach bawiłem i będę się bawił. Co ważne to taka zabawa może być i dla całej rodziny. Najważniejsze jest to, że jest coraz więcej nie tylko filmów na takie gogle, ale i gier, które potrafią czasami wykraść nas czas i zapominamy o rzeczach ważnych do zrobienia. Według mnie każdy powinien spróbować chociaż raz skorzystać z takiego urządzenia.

Xiaomi Play2 3D VR

Podsumowanie

Xiaomi Play2 3D VR to urządzenie, które może się podobać lub nie. Chociaż patrząc na mnogość aplikacji do takiego sprzętu, można rzec, że zabawy jest dosyć sporo. Dlatego też polecam Wam się zapoznać z takimi urządzeniami (kto wie, czy znowu nie staną się popularne), a najwięcej mogę polecić Wam właśnie gogle od Xiaomi, które niedawno kosztowały ponad 100 zł, a ostatnio na GearBest znalazłem je za mniej niż 90 zł. Jest to naprawdę super okazja, ponieważ tak jak wspomniałem wcześniej, nie tylko te gogle są super, to i wyglądają jeszcze elegancko (w końcu będę musiał się zabrać za udekorowanie półki). Jeszcze raz to powiem, że z czystym sercem polecam Wam to urządzenie.

Xiaomi Play2 3D VR — LINK DO PRODUKTU

Xiaomi Play2 3D VR

Co sądzisz o tych goglach?