Top 5 aplikacji do edycji zdjęć

Top 5 aplikacje

Zapewne zastanawiacie się, jakie są moje top aplikacje do edycji zdjęć. Więc chciałbym dzisiaj rozwiać waszą ciekawość i prezentuje Wam „Top 5 aplikacji”. Jeżeli macie swoje własne propozycje to oczywiście możecie je pisać w komentarzach, jednak ja mam już swoich faworytów, a nawet i faworyta. Więc nie będę zmieniać aplikacji, no, chyba że jednak będzie ona 100 razy lepsza.

Kolejność aplikacji nie jest losowa, ta kolejność jest m.in. oceną danej aplikacji przeze mnie.

1. Snapseed

Jest to moja ulubiona aplikacja. Osoby, które już mnie trochę znają, wiedzą, że lubię rozwiązania firmy Google więc i aplikacja do edycji zdjęć też do nich należy. W tej aplikacji można prawie wszystko, a nawet wszystko. Przyznam się, że nie korzystam z wszystkich funkcji, ponieważ korzystam tylko z kilku. Co najważniejsze to ta aplikacja nie ma reklam! Niektóre mają i strasznie to przeszkadza w obróbce zdjęć.

Snapseed Snapseed

Snapseed

 

2. Photoshop Express

Uwielbiam Photoshop’a, ale tylko na PC. Nie byłem dobrze nastawiony do tej aplikacji na telefonie, ponieważ słowo „Express” nie daje odczucia, że będzie tam wszystko. Jednak na telefony i tablety ta aplikacja jest darmowa w przeciwieństwie do PC. Można tutaj to wszystko, co w Snapseed, tylko że różnica jest tak, iż w aplikacji od firmy Google mamy krzywą, a w aplikacji od firmy Adobe mamy więcej filtrów. Czasami jest dobrze korzystać z jednej, jak i z drugiej. Osoby, które wolą filtry, to na pewno powinny wybrać Photoshop Express.

Photoshop Express

Photoshop Express

 

3. Neon

Znasz tę aplikację? Ja nie, aż do pewnego razu, kiedy Google Play poleciło mi ją. Na samym początku nie wydawała się super, jednak po dłuższym czasie z nią, da się do niej przyzwyczaić. Nawet dzięki niej można uzyskać super efekty. Chociaż może u mnie nie zobaczycie, co tworzę w tej aplikacji (ponieważ to tylko zabawa), to też dlatego, że mam trochę inny gust. Jednak gusty się zmieniają i kto wie, może ta aplikacja będzie moją główną do obróbki zdjęć.

Neon Neon

Neon

 

4. LightX

Jest to aplikacja, w której pojawiają się reklamy. Czy ta aplikacja różni się od PS Express lub Snapseed? Wyglądem, ale i też miksowaniem zdjęć oraz możliwością ich zmiany kształtów. Szczególnie zmienianie kształtów jest najlepszą opcją, a to tylko dlatego, że dzięki niej można nie tylko wpuklić zdjęcie, ale można również zwinąć, udoskonalać itd. Tutaj jest tylko potrzebna wyobraźnia i odrobina gustu. Niestety reklamy czasami przeszkadzają, jednakże zawsze można wykupić wersję premium, która ma więcej rzeczy odblokowanych (szczególnie filtry), ale i też można pozbyć się reklam.

LightX

LightX

 

5. Afterlight

Aplikacja z różnymi filtrami niż w poprzednich aplikacjach? To na pewno Afterlight i ich filtry. Nie jest ich dużo, jednak mają one to coś, co może się podobać wielu osobom nawet i mnie. Co ważne to w tej aplikacji nie mamy reklam, nie przeszkadzają one podczas obróbki zdjęć nawet i tylko filtrami. Niestety aplikacja nie pozwala na więcej rzeczy, oprócz standardowych parametrów, filtrów, rotacji zdjęć i winiety. Jedyna szkoda, że nie ma tutaj więcej filtrów, ale może i dobrze, można się połapać w nich.

Afterlight Afterlight

Afterlight

 

A czy Ty masz swoją ulubioną aplikację do edycji zdjęć?