Opinia – Surfshark VPN

Od marki Surfshark otrzymałem na testy dostęp do ich usług VPN. Jak sprawdza się ich VPN i jakie ma korzyści? Przeczytacie o tym z tej krótkiej opinii.

Surfshark VPN

Do czego może przydać się nam w ogóle VPN? Funkcji jest naprawdę dosyć dużo, a szczególnie różnić się to może od tego, do czego konkretnie będziemy używać VPN — czy to do rozrywki, czy bardziej pracy. Jedną z niewątpliwych zalet VPN jest prywatność i docenią to na pewno osoby te, które pracują czasami z plikami, które nie powinny dotrzeć do innych osób przez przypadek — szczególnie jak siedzimy w kawiarni i jest np. otwarta sieć WiFi. Jednak prywatność to też nie wszystko, bo VPN możemy użyć też do rozrywki. Jak? Możemy np. połączyć się z Ameryką i oglądać rzeczy, które nie są u nas w Polsce dostępne. Tak samo możemy robić z aktualizacjami w telefonie, kiedy to wiemy, że jakiś kraj już dostał, a bardzo nam na niej zależy.

Czym wyróżnia się Surfshark od innych dostawców VPN? Na pewno jedną z niższych cen na rynku, ponieważ za Surfshark płaci się $2.49/mies., a także jest to jeden z niewielu dostawców, dzięki którym możemy dodać nieograniczoną liczbę urządzeń do swojego konta. Na pewno może to się spodobać to osobom, które mają wiele urządzeń i chcą na nich mieć pewne bezpieczeństwo swoich danych. Przyznaje się, że sam mam wiele urządzeń i czasami 5 miejsc na urządzenie niw wystarcza w zupełności — niekiedy zdarza się, że mam na testach znacznie więcej urządzeń i co wtedy? No właśnie wtedy trzeba trochę kombinować z VPN-em, ale podczas testów Surfshark nie musiałem. Na plus także dochodzi blokowanie reklam i uwierzytelnienie dwuskładnikowe, co nie każdy to oferuje. Jedną jeszcze z ciekawych rzeczy, które oferuje nam Surfshark, to wiele protokołów i możliwości szyfrowania naszych danych: haseł, naszego IP itd.

Wiem, że też część z Was nie będzie rozumieć, co chciałbym Wam przekazać, a mianowicie wiele innych ciekawych opcji, bo są to niektóre nazwy, które trzeba wyjaśniać i wypisywać co ta dana funkcja robi. Dlatego ciekawe osoby serdecznie zapraszam na stronę -> Funkcje Surfshark.

Podsumowując

Jak oceniam produkt Surfshark? Przyznam się Wam szczerze, że byłem przez cały okres testów z niego zadowolony i nie mogłem na niego narzekać. Wcześniej korzystałem z VPN-a od innego dostawcy i przyznam się szczerze, że brakuje mi tam kilku funkcji, które znajdują się w Surfshark, a szczególnie mowa o blokowaniu reklam i uwierzytelnieniu dwuskładnikowym. Polecić Wam mogę ten produkt i na pewno możecie być z niego zadowoleni.

Link do kuponu -> Surfshark

Co sądzicie o tym VPN?