Recenzja – Harman Kardon Onyx Studio 7

Harman Kardon Onyx Studio 7

Na testy przyjechał do mnie ostatnio głośnik Harman Kardon Onyx Studio 7, który możemy postawić w swoim domowym zaciszu lub w swoim domowym biurze. Jak jednak sprawdził się u mnie głośnik? Przekonać się możecie o tym poniżej.

Na samym początku muszę powiedzieć, że głośnik zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pierwszy raz miałem styczność z głośnikiem Harman Kardon i tym bardziej byłem ciekawy, jak on sprawdzi się u mnie na co dzień. Teraz już mogę powiedzieć, że byłem z niego zadowolony, a poniżej przekonacie się dlaczego.

  1. Specyfikacja
  2. Moje wrażenia

1. Specyfikacja

Najważniejsze cechy Harman Kardon Onyx Studio 7:

  • Głośnik stereo
  • Najwyższa jakość brzmienia
  • Industrialne wzornictwo
  • 8-godzinna praca na baterii
  • Możliwość połączenia dwóch głośników Onyx Studio

Jak widać, ten głośnik nie posiada nie wiadomo ile cech, które mają przykuć naszą uwagę. Głośnik ma być głównie zachwalany przez to, że jest on przenośny i ma świetne brzmienie. Jak to wszystko sprawdza się w rzeczywistości? Tak naprawdę ani na dźwięk, ani na baterie nie mogłem narzekać w tym modelu. Onyx Studio na jednym ładowaniu spokojnie wytrzymuje do 8 godz. — oczywiście to wszystko zależy od tego, jakiej muzyki słuchacie i na jakim poziomie głośności przez dłuższy czas. Sam dźwięk z tego głośnika jest na bardzo wysokim poziomie i mógł mi umilić nie tylko pracę, czy gotowanie w kuchni, ale także był świetnym towarzyszem do postawienia go w łazience i słuchania muzyki podczas brania kąpieli. Dodatkowo fajną sprawą jest to, że możemy podłączyć się do głośnika nie tylko za pomocą Bluetootha, ale także za pomocą złącza AUX.

Harman Kardon Onyx Studio 7

2. Moje wrażenia

Harman Kardon Onyx Studio 7

Jakie są moje wrażenia dotyczące tego głośnika? Tak naprawdę nie mogę o nim powiedzieć złego słowa. Jest to sprzęt, który spokojnie może spełnić nasze oczekiwania w domu i w naszym domowym biurze. Onyx Studio jest nie tylko stylowy i wpasuje się w większą część mieszkań – to możliwość postawienia go bez kabla (tylko czasami będzie trzeba go ładować) sprawia, że mamy jeszcze większe pole do popisu. Dźwięk jest naprawdę bardzo dobry i trudno coś na jego temat powiedzieć, bass jest odpowiedni, a sama barwa dźwięku -zadowalająca. Brakowało mi przy tym głośniku możliwości wywołania asystenta głosowego, szczególnie jak brałem kąpiel czy gotowałem, bo to na pewno pomogłoby przy zmianie głośności lub utworu, kiedy mamy daleko swoje urządzenie.

Harman Kardon Onyx Studio 7

Podsumowując

Harman Kardon Onyx Studio 7 to bardzo fajny i solidny głośnik, który nie jest może najtańszy, ale jest on na tyle świetny, że każdy będzie z niego zadowolony. Onyx Studio przez cały okres testów umilał mi bardzo dobrze czas i mogę go każdemu polecić. Szczególnie przez to, że ma on baterie, która wystarczy do 8 godz. i można go swobodnie przenosić u siebie w domu. Czego chcieć więcej? Tak naprawdę niczego. Ważne jest również to, że głośnik można znaleźć w kilku kolorach, więc tym bardziej może przypaść Wam do gustu.

Harman Kardon Onyx Studio 7

Co sądzisz o tym głośniku?