Recenzja – Honor Selfie Stick

Honor Selfie Stick

Mieliście kiedyś problem z wyborem: statyw, czy może jednak selfie stick? Wiadomo, że w internecie wszystko się znajdzie, ale czy na pewno będzie, to dobra konstrukcja połączona ze statywem i selfie stickiem? No nie zawsze, można znaleźć takie perełki w polskich sklepach, ale zazwyczaj dużo one kosztują. W chińskich sklepach już aż tak dużo nie kosztują, wiadomo jest też to, że połowa osób nie ufa chińskim sklepom, a to dlatego, że mogą sprzedać urządzenie, które po miesiącu się zepsuje. Inną sprawą jest ze sklepem GearBest, przecież od niedawna mamy polski magazyn właśnie tego sklepu. Paczki wtedy nie jadą już miesiąc, a krócej.

Niezmieniając dłużej tematu, dzisiaj chciałbym Wam przedstawić krótką recenzję Honor Selfie Stick. Oczywiście na samym początku wielkie podziękowania dla sklepu GearBest za udostępnienie urządzenia do testów!

  1. Konstrukcja
  2. Użytkowanie
  3. Przycisk

 

1. Konstrukcja

Korzystaliście kiedykolwiek z selfie sticka, nawet wraz ze statywem? Jeżeli nie, to musicie wypróbować. Jest to naprawdę super sprawą, oczywiście wraz z odczepianym pilocikiem na bluetooth. Muszę się przyznać, że pierwszy raz z takiego urządzenia korzystałem, szczerze to byłem i jestem zadowolony z tego narzędzia. Nie lubię robić sobie selfie, ale jak zobaczyłem, że ma on statyw to już banan na mojej twarzy się pokazał, ponieważ wiedziałem jak, to dobrze wykorzystam. Taką konstrukcję można wykorzystać m.in. do wykonywania zdjęć grupowych, zdjęć w nocy, a nawet podczas wykonywania zwykłych pejzaży. Dobra nie jest to najbardziej stabilna konstrukcja i przy drganiach lub przy dużym wietrze może się statyw wraz z telefonem przewalić. Jednakże to może się stać tylko wtedy, kiedy mamy selfie stick wyciągnięty na maksa. Wtedy statyw nie jest najstabilniejszy, lepiej jest, kiedy środkowa stopka dotyka podłoża. Również muszę przyznać, że sama konstrukcja urządzenia jest świetna i bardzo dobrze leży w dłoni. Porównując i innymi selfie stickami, Honor Selfie Stick jest o wiele cięższy i jak dla mnie jest to o wiele lepiej, ponieważ mamy pewność, że nie zepsuje się przy pierwszej lepszej okazji, oraz trzymając ten selfie stick, nie mamy uczucia tandety.

Honor Selfie Stick

2. Użytkowanie

Jak korzysta się z Honor Selfie Stick? Muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobrze. Mnie osobiście dobrze trzyma się go w dłoni, fakt jest też taki, że rączka jest wykonana z bardzo przyjemnego w dotyku faktury i materiału. Tak jak wcześniej wspomniałem, nie mamy odczucia tandety. Jest to jednak uczucie, że mamy w ręku produkt premium. Widać, że Honor się bardzo postarał i jest to niewątpliwy plus. Wiecie, co jest jeszcze fajne? Nogi statywu same się składają, a to dlatego, że mamy w dolnej części statywu zostały umieszczone magnesy. Ułatwia to jeszcze większą pracę z tym urządzeniem.

Honor Selfie Stick

3. Przycisk

Pilocik, który jest dołączony do zestawu, jak i również sam pilocik podłącza się do statywu, za pomocą bluetooth i jest super! Myślałem, że to będzie zwykły pilocik na bluetooth, ale okazało się, że w przycisku znajduje się zielona dioda. Nie spodziewałem się tego, naprawdę! Sama dioda pokazuje: stan połączenia z telefon oraz stan wykonania zdjęcia. Jak na taki mały pilocik to jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Wiecie, że niewątpliwym plusem wielkości pilota? A to dlatego, że jest mały i przy zdjęciu grupowym spokojnie go schowamy nawet i w ręce. Według mnie pilot na bluetooth jest lepszym rozwiązaniem przy takich urządzeniach. Nie mamy niepotrzebnych kabli, co przeszkadzają i co najważniejsze to telefon możemy postawić w przeróżnym miejscu i wykonać piękne zdjęcia.

Honor Selfie Stick

Podsumowując

Honor Selfie Stick to naprawdę bardzo dobrze urządzenie za rozsądną cenę, która już się zaczyna poniżej 100 zł. Czy jednak warto kupować? Według mnie tak to tylko dlatego, że ułatwia to nie tylko wykonywanie zdjęć w nocy, ale nawet i podczas wykonywania zdjęć grupowych, czy pejzaży. Ten selfie stick nie jest tylko urządzeniem, które będziemy używać kilka razy, jest to bardzo dobry dodatek do telefonu, tak samo, jak gimbal (może kiedyś się pojawi). Z czystym sercem mogę polecić Honor Selfie Stick Wam i nawet mnie się on spodobał i spróbuję pokazać Wam, jak selfie stick wygląda po pół roku użytkowania.

Chcesz kupić Honor Selfie Stick? Tutaj znajduje się link do niego -> https://goo.gl/VcuAx5

Honor Selfie Stick

Wielkie podziękowania dla GearBest za wysłanie urządzenia do testów, znajdziecie go tutaj – https://goo.gl/LQAoQH

Co sądzisz o urządzeniu?