Recenzja – Jabra Evolve2 30

Jabra Evolve2 30

Na testy trafiły do mnie słuchawki przewodowe Jabra Evolve2 30, czyli jedne z najtańszych wersji słuchawek do biura od marki Jabra. Jak u mnie się one sprawdziły? Przekonać się będziecie mogli poniżej.

Na pewno wiele osób z Was pracuje aktualnie w domu lub czasami z biura. Niektórzy nawet nie chcą wracać do biura, a inni wręcz przeciwnie. Ja pracuje w większości z domu (raz na jakiś czas zdarza mi się wpaść do biura), bo niestety mieszkam trochę za daleko, a też dodatkowo warto aktualnie dbać o swoje zdrowie. Nie każdy też ma, nie wiadomo jaki super komputer, przez który wideokonferencje są zadowalające, szczególnie jeżeli chodzi o dźwięk i nasz głos. Na pomoc mogą przyjść właśnie tytułowe słuchawki.

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Jabra Evolve2 30 zostały wykonane z bardzo dobrego jakościowo plastiku. Jedną z najważniejszych ich cech to, że są one bardzo wygodne, lekkie i także wytrzymałe. Nauszniki są również miękkie i po dłuższym czasie noszenia słuchawek nie będziemy odczuwali żadnego dyskomfortu. Dodatkowo w tych słuchawkach posiadamy nie tylko dedykowany klawisz do Microsoft Teams (można go zmienić w ustawieniach), ale także mamy podświetlenie, kiedy to jesteśmy zajęci lub nie. Takie podświetlenie ułatwia nie tylko pracę w biurze, ale także i w domu, kiedy ktoś zauważy czerwone światło na słuchawkach, to oznacza tylko jedno — jesteśmy zajęci rozmową. Dodatkowo kabel USB jest bardzo długi i nie można narzekać na to, że nie będziemy mieli jak podłączyć naszych słuchawek do komputera.

Jabra Evolve2 30

2. Moje wrażenia

Jabra Evolve2 30

Jakie są moje wrażenia dotyczące tych słuchawek? Przyznać się Wam mogę, że przez cały okres testów byłem z nich zadowolony. Nie mogłem narzekać ani na wygodę, ani także na dźwięk wydobywany na słuchawki. Dodatkowo rozmówcy także nie mogli narzekać na to, że źle mnie słychać. Wszystkie wideokonferencje były wyraźne i dobrze słyszalne — oczywiście to też wszystko zależy od naszego połączenia internetowego. Zdarzyło mi się także słuchać na tych słuchawkach muzyki podczas pracy i przyznać mogę, że Jabra świetnie sobie radzi z głośnikami w słuchawkach. Nawet przy takim biurowym modelu jest nieźle i możemy to sobie jeszcze zmienić w equalizerze w aplikacji na komputer. Miłym także dodatkiem jest etui, które znajdziemy wraz ze słuchawkami, dzięki temu filcowemu etui możemy łatwo przenosić nasze słuchawki i nie będą nam się tak niszczyć.

Jabra Evolve2 30

Podsumowując

Jabra Evolve2 30 nie są aż takimi tanimi słuchawkami, bo kosztują ok. 390 zł. Jednak są to jedne z tańszych słuchawek z oferty Jabry. Mnie się bardzo dobrze z nich korzystało przez cały okres testów i przyznać mogę, że byłem z nich zadowolony i mogę je każdemu polecić. Jeżeli szukacie tylko fajnych słuchawek do pracy, czy to w biurze lub w domu, to możecie zainwestować właśnie w ten model. Najważniejsze, że można Evolve2 30 kupić z USB-A lub USB-C, a także można kupić go zoptymalizowanego pod kątem Microsoft Teams lub innego komunikatora (tak wszystko można zmienić w aplikacji). Według mnie może być to korzystna inwestycja w wygodną dalszą pracę.

Jabra Evolve2 30

Co sądzisz o tych słuchawkach?