Recenzja – JBL Reflect Flow Pro

JBL Reflect Flow Pro+

Na testy dotarły do mnie słuchawki JBL Reflect Flow Pro, czyli jedne z lepszych słuchawek JBL do uprawiania sportu i słuchania swojej ulubionej muzyki. Jak u mnie sprawdziły się te słuchawki? Przekonać się będziecie mogli poniżej.

Na samym początku powiedzieć muszę, że zaskoczyło mnie bardzo etui od tych słuchawek. Dlaczego? Mało które etui do słuchawek posiada sznurek, a właściwie to uchwyt, żeby móc sobie przyczepić słuchawki. Czy to do torby, plecaka, a nawet do spodni. Jest to taki mały bajer, a naprawdę cieszy i potem ciężko jest się od niego odzwyczaić.

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Słuchawki, jak i etui zostało wykonane z bardzo dobrych jakościowo plastiku, oczywiście sznurek nie jest plastikowy, a także nakładki na słuchawki są z plastiku — aby jak najlepiej przy uprawianiu sportu słuchawki trzymały się w naszych uszach. Ogólnie nie mogę narzekać na wykonanie, ponieważ wszystko wygląda solidnie i na nic przez cały okres testów nie mogłem narzekać. Co ciekawe to słuchawki mają dotykowe panele do zmiany funkcji, a także możliwość wywołania asystenta po wypowiedzeniu np. słowa „hej, Google”. Słuchawki oczywiście mają stopień ochrony IP68 i nie musimy się bać, że słuchawki przestaną działać przez nasz pot lub deszcz. Co do baterii, to producent deklaruje 30 godzin działania — dodatkowo etui można ładować bezprzewodowo. Jak to sprawdza się w rzeczywistości? Przyznać się Wam mogę, że spokojnie naładowanie etui raz na tydzień może wystarczyć, aby podczas uprawiania sportu, czy po prostu przy zwykłym spacerze posłuchać muzyki. Uważam, że jest to naprawdę świetny wynik i bateria w tym modelu jest naprawdę rewelacyjna.

JBL Reflect Flow Pro+

2. Moje wrażenia

JBL Reflect Flow Pro+

Jakie są moje wrażenia dotyczące tych słuchawek? Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa, naprawdę. Przez cały okres testów byłem z nich zadowolony i sprawdzały się tak, jak trzeba. Muzyka wydobywana przez te słuchawki jest na bardzo wysokim poziomie, a także czuć mocne bassy i na pewno wielu osobom się to spodoba. Naprawdę byłem bardzo mocno zaskoczony, jak te słuchawki potrafią grać i że jeszcze w aplikacji na telefonie możemy pobawić się equalizerem i dostosować wszystko pod swoje gusta. Również przyznać muszę, że słuchawki trzymają się bardzo dobrze w uchu i nie wypadają, więc na pewno docenią to wszyscy sportowcy, którzy lubią biegać, wspinać się lub uprawiać inny sport. Dodatkowo w tych słuchawkach znajduje się ANC, czyli aktywna redukcja szumów i przyznać muszę, że działa w porządku i otoczenie momentami jest całkowicie wygłuszone.

JBL Reflect Flow Pro+

Podsumowując

JBL Reflect Flow Pro nie są może najtańszymi słuchawkami, jednak przez cały okres testów nie mogłem na nie narzekać. Bardzo sobie je zachwalam i ciężko mi po testach było się z nimi rozstać. Jeżeli szukacie naprawdę bardzo fajnych słuchawek, nie tylko sportowych, to zdecydowanie możecie spojrzeć na ten model. Jeżeli macie możliwość sprawdzenia ich w sklepie, to również to zróbcie, bo może właśnie ich brzmienie i bassy przypadną Wam najbardziej do gustu. Oczywiście na ogromny plus także idzie długi czas na baterii.

JBL Reflect Flow Pro+

Co sądzisz o tych słuchawkach?