Recenzja – Sennheiser HD 250BT

Sennheiser HD 250BT

Trafiły do mnie na testy jedne z tańszych słuchawek bezprzewodowych marki Sennheiser. Mowa oczywiście o tytułowych słuchawkach Sennheiser HD 250BT. Jak się one u mnie sprawdziły i czy byłem z nich zadowolony? Przekonacie się tego z tej recenzji.

Na początku powiedzieć mogę, że słuchawki zrobiły na mnie dobre wrażenie. Jedynie co rzuciło mi się w oczy, że są one strasznie plastikowe i nie każdemu może się to spodobać — można mieć wrażenie, że są to naprawdę bardzo tanie słuchawki. Na szczęście zdanie można zmienić,  jak już się założy te słuchawki na głowę.

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Tak jak wspomniałem już wyżej, słuchawki są wykonane z plastiku. Jednak na całe szczęście nauszniki są bardzo miękkie i przyjemne dla ucha. Słuchawki są także lekkie i nigdzie nas nie uwierają, więc po założeniu ich na głowie i puszczeniu swojej ulubionej muzyki nie będziemy ich czuć, a także nie będziemy odczuwali żadnego z tym związanego dyskomfortu. Jeżeli chodzi o baterię, to producent deklaruje 25 godzin działania na jednym ładowaniu. Jak to sprawdza się w rzeczywistości? Otóż słuchawki ładowałem co 2/3 dni. Nie uważam tego za zły wynik, a to też dlatego, że były to tryby mieszane: praca lub po prostu słuchanie muzyki.

Sennheiser HD 250BT

2. Moje wrażenia

Sennheiser HD 250BT

Jakie są moje wrażenia po użytkowaniu tych słuchawek? Przyznać się Wam mogę, że słuchawki zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie, jeżeli chodzi o dźwięk. Nie mogłem nigdy narzekać na słuchawki tego producenta i dalej nie narzekam. Może nie są to słuchawki dla wielkiego fana muzyki, jednak do pracy czy codziennego słuchania muzyki w zupełności wystarczają. Nie można także narzekać na baterie i inne aspekty, bo jest po prostu dobrze. Nawet w aplikacji mamy equalizer i spokojnie można dostosować dźwięk pod swoje potrzeby.

Sennheiser HD 250BT

Podsumowując

Sennheiser HD 250BT to poprawne, a nawet dosyć dobre słuchawki za ok. 300 zł. Jeżeli szukacie słuchawek nausznych z dobrym brzmieniem i wydajną baterią, to możecie pokusić się właśnie o ten model. Ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń i mogę Wam je polecić. Jest to naprawdę rozsądny model za rozsądną cenę, chociaż może tak nie wyglądają.

Sennheiser HD 250BT

Co sądzisz o tych słuchawkach?