Wrażenia po dłuższym użytkowaniu Huawei P50 Pro & opinia Huawei Watch GT 3 Pro

Po premierze długo było mi czekać na testy Huawei P50 Pro, ale na szczęście dotarł do mnie i mogłem sprawdzić możliwości fotograficznego najnowszego przedstawiciela serii P50. Recenzję znajdziecie już na blogu, teraz przyszedł czas na moje przemyślenia po dłuższym użytkowaniu i dodatkowo przedstawię Wam moją opinię na temat nowego zegarka Huawei Watch GT 3 Pro.

Od razu przypominam, że wszystkie zdjęcia w lepszej rozdzielczości znajdziecie w podlinkowanej galerii.

  1. Wrażenia z Huawei p50 Pro
  2. Huawei Watch GT 3 Pro

1. Wrażenia z Huawei P50 Pro

Tak jak wspomniałem już w recenzji, że jest to super telefon do zdjęć i filmowania. Oczywiście ma kilka braków, jak np. brak usług Google, ale co ważne, to Huawei aktualizuje co chwilę ten telefon i ostatnio nawet otrzymał nowe tryby do robienia zdjęć (np. malowanie światłem). Więc trochę Huawei usprawnia ten telefon i naprawia niektóre błędy. Uważam, że teraz tym telefonem można robić super zdjęcia, bo kolory są o niebo lepsze, a szczegółowość w dalszym ciągu jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo lubię tym telefonem robić nie tylko zdjęcia podczas spacerów czy wyjazdów, ten telefon idealnie nadaje się do wykonywania sesji zdjęciowej, bo nie tylko za dnia można wykonać super zdjęcia, ale także nocą. Od recenzji nie zmieniłem zdania na temat tego modelu i na ten moment dalej go podtrzymuje.

2. Huawei Watch GT 3 Pro

Aby mieć spójną całość, na testy otrzymałem zegarek Huawei Watch GT 3 Pro, czyli najnowszy zegarek Huaweia, który ma wszystko, czego potrzebujemy, a nawet dodatkowo ma EKG, które według mnie sprawdza się naprawdę dosyć dobrze. Ja akurat otrzymałem na testy wersję ceramiczną, czyli tą „gorszą”, ale ja nie mogę tak jej nazwać. Zegarek spisał się u mnie świetnie, nie tylko na co dzień i pomagał mi odbierać połączenia, czy też robić zdalnie zdjęcia. Zegarek także świetnie wygląda i idealnie pasuje do eleganckiego ubioru tak jak i na co dzień. Według producenta zegarek powinien wytrzymać na jednym ładowaniu do 7 dni i przyznać muszę, że wytrzymuje tyle, a czasami nawet dłużej jak nie korzystamy z wielu trybów sportowych. Dodatkowo z tym modelem możemy zanurzyć się do 30 metrów w wodzie i dodatkowo włączyć tryb nurkowania. Także możemy z nim ćwiczyć wstrzymywanie oddechu lub grać w golfa. Watch GT 3 Pro ma wszystko, czego nam trzeba, tak samo żywotność na baterii. Więc spokojnie mogę Wam polecić ten model, szczególnie w połączeniu z P50 Pro, ponieważ ja byłem z niego cały czas zadowolony.

Co sądzicie o tych urządzeniach?