Recenzja – Sennheiser IE 80S BT

Sennheiser IE 80S BT

Na testy trafiły do mnie słuchawki Sennheiser IE 80S BT. Na blogu mogliście przeczytać recenzję o tych słuchawkach, ale w wersji przewodowej. Jak sprawdziła się u mnie wersja bezprzewodowa? Przekonacie się o tym poniżej.

Na samym początku powiedzieć muszę, że Sennheiser IE 80S to bardzo fajnie słuchawki, które mają bardzo dobre brzmienie i mają nawet opcję regulowania właściwości brzemienia przez małe pokrętło na słuchawkach. Zakładając również te słuchawki, nie odczuwamy ich w uchu i możemy czuć się otulani przez muzykę. Wersja BT ma wszystko to co wersja przewodowa, tylko tym razem nie musimy uważać na kabel, a także możemy podłączyć słuchawki do każdego urządzenia z funkcją Bluetooth.

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Słuchawki zostały wykonane z dobrej jakości plastiku. Wszystko jest bardzo dobrze spasowane i pałąk nie drażni nas przy noszeniu go na szyi. Co ważne, to według producenta słuchawki powinny wytrzymać do 6 godzin na jednym ładowaniu, jak to sprawdza się w rzeczywistości? Mogę powiedzieć, że słuchawki spokojnie wytrzymywały mi do 8 godzin działania na jednym ładowaniu. Deklaracja producenta zdecydowanie jest zaniżona, ale przynajmniej mamy miłą niespodziankę podczas korzystania z tego modelu. Gumki i słuchawki same w sobie nie przeszkadzają nam w uszach i nawet po dłuższym czasie nie będziemy ich odczuwali.

Dodatkowo powiedzieć muszę o aplikacji, która nie pozwala nam zbyt dużo na personalizowanie słuchawek, ale umożliwia za to nam zabawę equalizerem, włączenie automatycznego wyłączania oraz automatyczne akceptowanie połączeń, kiedy przełączymy się z telefonu na te słuchawki.

Sennheiser IE 80S BT

2. Moje wrażenia

Sennheiser IE 80S BT

Jakie są moje wrażenia? Tak naprawdę muszę Wam powiedzieć, że są to super słuchawki dla osób, które uwielbiają słuchać muzykę i chcą poczuć każdą nutę osobno (serio!). Możliwość manualnej regulacji brzmienia połączona z equalizerem w aplikacji umożliwia nam tak naprawdę na bardzo dużo. Jedną jeszcze z największych zalet tych słuchawek to bateria, która jest zaskoczeniem i jest lepiej, niż deklaruje producent. Słuchawki są lekkie, nie robią u nas żadnego dyskomfortu, a nawet przy ich kształcie spokojnie można z nimi uprawiać sport i nie wypadną nam one z uszu — chociaż warto uważać, bo nie ma informacji, że są one odporne na zachlapanie. Również pasywna redukcja szumów sprawdza się bardzo dobrze, ze względu na kształt gumek.

Sennheiser IE 80S BT

Podsumowując

Sennheiser IE 80S BT nie jest tanim zestawem słuchawkowym, więc czy warto się zastanawiać nad tym modelem? Tak naprawdę powiedzieć Wam mogę, że są one świetne. Jeżeli chcecie wtulić się w swoją ulubioną muzykę, to polecam Wam zastanowić się właśnie nad tym modelem. Jest to dobra inwestycja w słuchawki, które są wytrzymałe, długo trzymają na baterii oraz ich brzmienie jest znakomite. Polecam Wam je.

Sennheiser IE 80S BT

Co sądzisz o tych słuchawkach?