Mobilne wakacje w Zakopanem

Zakopane

Jak możecie wiedzieć albo i nie. Od 14 do 25 sierpnia byłem na mobilnych wakacjach w Zakopanem i co najważniejsze, to towarzyszył mi w podróżach HTC U12+, którym wykonałem wszystkie zdjęcia na wyjeździe. Oczywiście nie będzie tutaj wszystkich zdjęć, ponieważ mam ich ponad 400, ale najciekawsze z nich wybrałem specjalnie dla Was. Chociaż i tak jest ich sporo… aż 30. Mam nadzieję, że Was nimi nie zanudzę. 😉

UWAGA! Zaczynamy:


WYPOCZYNEK


Zakopane to nie tylko góry, ale i miejsce do naładowania akumulatorów oraz wypoczynku. Więc i ja z tej przyjemności również skorzystałem. Oczywiście nie zawsze, bo przecież kiedyś trzeba ruszyć tyłek z fotela. Jednak momentami było tak błogo, że nikomu nie chciało się wstawiać i wyruszać do podboju kolejnych części miasta, a w szczególności centrum.

Kawa, ciastko, lody, to jedno z przyjemności, które można sobie zafundować podczas wyjazdu. Zdjęcia typowe tu i teraz mogą to pokazać. Ostatnio strasznie polubiłem tego typu zdjęcia i na pewno na moich portalach społecznościowych będą się pojawiać.

Zakopane

 


GÓRY! GÓRY I JESZCZE RAZ GÓRY!


Muszę powiedzieć, że od dziecka jeżdżę do Zakopanego i poła, a może i nawet nie połowa szklaków była za mną. W te wakacje postanowiliśmy wybrać się na kilka trudniejszych szlaków i gór, aby w szczególności pooglądać wspaniałe widoki. Czasami w całości, a czasami za chmurami. Chciałbym Wam je wszystkie pokazać, ale post były strasznie długi, a edycja ponad 400 zdjęć zajęłaby mi tydzień, jak nie więcej.
 
[vls_gf_album id=”202″]
 
Mało? Spokojnie, będzie jeszcze więcej widoków i zdjęć. Sam nie wiem, czy coś opisywać, czy nie, ponieważ widoki mówią same za siebie. Prawda?
 
[vls_gf_album id=”209″]
 
Czego chcieć więcej podróżując w miejscu zwanym Zakopane? No chyba nic więcej. Prawie wszędzie cisza i spokój, oczywiście tylko na tych trasach, które nie są sławne i wyglądają, jak wyglądają. Morskie oko już jest nudne, bo przecież to najłatwiejsza trasa, jaka może być, to czemu by nie pójść na inne, cięższe trasy?
 
[vls_gf_album id=”217″]
 
Dalej Wam mało? Luzik arbuzik, ja się dopiero rozkręcam. Jeszcze dużo zdjęć Wam do obejrzenia zostało, a mi pozostają tylko wspomnienia, czyli zmęczenie, trud i widoki. Takie rzeczy pamięta się dosyć długo, a żeby emocje z tamtych dni do nas z powrotem powróciły, wystarczą fotografie. Przecież w każdej chwili można je wydrukować i cieszyć się nimi na dłużej.
 
[vls_gf_album id=”226″]
 
To już koniec, więcej zdjęć nie pokaże emocji przy wykonywaniu tych wszystkich zdjęć w Zakopanem. Na pewno nie raz jeszcze tam pojadę, oczywiście w inne miejsca i kto wie, może HTC U12+ dalej będzie mi towarzyszył podczas wyprawy do Zakopanego i nie tylko.

Przypominam, że wszystkie zdjęcia we wpisie zostały wykonane telefonem HTC U12+. Recenzja aparatów w tym telefonie pojawi się już niebawem.