#wiosnaztelefonem edycja 3

Jak ten czas szybko leci, dopiero pamiętam początki wyzwań, a to już trzecia edycja wiosennego wyzwania. Jest to jednoznaczne, z tym że to już trzecia wiosna z Mobilne Fotografie. Ostatnio miało miejsce wyzwanie #zimaztelefonem edycja 2 i mogliście także widzieć wszystkie podsumowania tego wyzwania: Podsumowanie #zimaztelefonem edycja 2, Moja #zimaztelefonem edycja 2. Niech to też będzie dla Was mała inspiracja, bo przy okazji, że lepiej zostawać w domu, to i lepiej wykonywać je właśnie z domu. Pomoże to nie tylko rozwinąć wyobraźnie, ale i także pomoże wybierać ładne kadry. Owszem możecie też iść na spacer, bo jak na razie nikt Wam tego nie zabroni. Pamiętajcie też, że wzięcie udziału Was nic nie kosztuje, bo jeżeli tu jesteście, to na pewno lubicie robić zdjęcia tak jak ja! Tym razem też wyzwanie powstaje we współpracy z LG i to właśnie ich telefonem będę wykonywał wszystkie zdjęcia podczas wyzwania.

Wiosenne wyzwanie fotograficzne – #wiosnaztelefonem

Wyzwanie — kreatywność

Kocham wykonywać zdjęcia telefonami i wiem, że Wy też to lubcie i również wykonujecie mnóstwo zdjęć swoimi telefonami, czasami nawet nie wiedząc, że może być to sztuka. To wyzwanie ma Was, a szczególnie Ciebie zmobilizować, tzn. ruszyć Cię z fotela. Chwyć telefon w rękę i porób zdjęcia. Zmobilizuj się, naprawdę wiele zdziałasz.

Podjedź do tej sprawy poważnie, pomyśl, że musisz wziąć w tym wyzwaniu udział i przemyśl wszystkie tematy zdjęć. Zapytasz jakie tematy? A no zaraz się przekonasz.

Każdy może wziąć udział!

Każdy z nas ma telefon, a szczególnie już z aparatem. To dlaczego by nie podszkolić się trochę z fotografii mobilnej? Zmobilizuj się tym wyzwaniem. Pamiętaj o tym, że możesz wziąć udział i nawet nie publikować tych zdjęć ani ich wysyłać, szanuję prywatność każdego.

Sprawy techniczne:

  • 20 zadań — nie musisz wykonywać wszystkich zadań, możesz wykonać nawet jedno. Ale pamiętaj im więcej, tym lepiej dla samego siebie i dla swojej satysfakcji.
  • Publikacja zdjęć — jeżeli chcesz publikować swoje zdjęcia, to możesz je publikować na swoich social media, np.: Instagram, Twitter, Facebook lub nawet na swojej stronie, lub blogu (pamiętaj o podesłaniu linku!). Po wstawieniu zdjęć na swoje social media pamiętaj o oznaczeniu mnie (@mobilnefotografie) oraz użycia oficjalnego hashtaga #wiosnaztelefonem. Dzięki temu będę mógł wybrać Wasze zdjęcia do podsumowania wyzwania.
  • Czas trwania — wyzwanie trwa od 20.03 do 21.05 (do 23:59), w tym okresie wstawiaj swoje zdjęcia na portale społecznościowe lub nie.
  • Podsumowanie — będzie to zbiór waszych zdjęć (moje podsumowanie będzie osobno). Zdjęcia, które wykonałeś, będę sprawdzał pod kątem każdego zadnia, kto wykonał jak najlepsze zdjęcie i będzie ono pokazane na blogu. Pamiętaj o tym, aby każde zdjęcie było podpisane, które to zadanie (jest ich 20). Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie nie umknęło mi przy sprawdzaniu, dnia 21.05 możesz nadesłać mi wszystkie swoje zdjęcia na pocztę (kontakt@mobilefoto.pl) z tytułem #wiosnaztelefonem. Pamiętaj również o tym, że nawet jak wyślesz mi zdjęcia na pocztę, aby były one podpisane, które zdjęcie jest do którego zadania.

Co z tego będziesz mieć…

  • Satysfakcję
  • Jeżeli Twoje zdjęcie zostanie wybrane, zostanie ono opublikowane na blogu, wraz z linkiem do Twojego profilu
  • Rozwiniesz swoje umiejętności
  • Spojrzysz na fotografię inaczej, dokładniej
  • Rozbudujesz swoje portfolio
  • Zrobisz coś dla siebie

ZADANIA!

Nie odkładaj zadań na później, pamiętaj, że im więcej zadań wykonasz tym większa frajda i satysfakcja dla Ciebie. A co jeżeli to właśnie Twoje zdjęcia będą wybrane?

Nie poddawaj się i bierz telefon do ręki!

Wyzwanie powstaje we współpracy z