Zostań mistrzem portretu z realme

Na prośbę marki realme przesyłam Wam informację o nowych telefonach.

Zostań mistrzem portretu – oficjalna premiera nowych smartfonów z serii realme 12 Pro 5G już 12 marca

Firma realme z dumą ogłasza planowaną na 12 marca oficjalną premierę swoich najnowszych produktów. W najbliższy wtorek marka zaprezentuje dwa modele smartfonów: realme 12 Pro+ 5G oraz realme 12 Pro 5G. Urządzenia na nowo wyznaczają granice mobilnej fotografii w swoim segmencie oraz innowacji w dziedzinie designu.

realme 12 Pro+ 5G

realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy (64 MP) z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym.

 

realme 12 Pro 5G

realme 12 Pro 5G wyposażony został w aparat Sony IMX882 OlS o rozdzielczości 50 MP. Doświadcz fotografii jak nigdy dotąd dzięki przełomowemu aparatowi z teleobiektywem o rozdzielczości 32 MP, który oferuje niezawodną klarowność zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Współpraca ze zdobywcą Oscara

realme zaprosiło do współpracy Claudio Mirandę – zdobywcę Oscara za najlepsze zdjęcia – który dołączył do zespołu pracującego nad jakością fotografii w nowych smartfonach z serii numerycznej.  Miranda najbardziej znany jest z pracy przy filmie Życie Pi (2012) oraz filmie Davida Finchera: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2008). Kooperacja zaowocowała m.in. wprowadzeniem trzech unikalnych kinowych filtrów inspirowanych ikonicznymi filmami.

Wyrafinowany i elegancki design

Najnowsze smartfony realme wyróżniają się także designem, który czerpie ze świata luksusowych zegarków. Inspirowane rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który ma bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy (m.in.: Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting) telefony z serii realme 12 Pro 5G charakteryzują się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji.

Co o tym sądzicie?