Małe i urocze nowe telefony od HMD

Na prośbę marki HMD przesyłam Wam informację na temat nowych telefonów.

MAŁE, UROCZE I PEŁNE MOCY  

Przedstawiamy telefony Nokia 215 4G, Nokia 225 4G i Nokia 235 4G

Przygotuj się na technologiczną ucztę! HMD właśnie przedstawiło swoje najnowsze dzieła, klasyczne telefony – Nokia 215 4G, Nokia 235 4G, a także Nokia 225 4G – i są to pozycje, obok których trudno przejść obojętnie. Oba modele są dostępne w palecie wyróżniających się kolorów, a do tego kuszą przystępną ceną. Dwa pierwsze będą dostępne w Polsce już w maju.

Te telefony będą się świetnie sprawdzały podczas wieczornych wyjść, kiedy zmęczeni natłokiem powiadomień, będziemy chcieli się od nich odciąć i odprężyć z przyjaciółmi. Wszystkie przedstawione modele są szybkie i proste w użyciu, a do tego świetnie się prezentują.

Adam Ferguson, Global Head of Insight, Proposition and Product Marketing w HMD, komentując premierę powiedział: Nokia 215 4G, Nokia 225 4G  i Nokia 235 4G to piękne, kompaktowe telefony z funkcjami, które można dostosować do własnych potrzeb. W HMD skupiamy się na opracowywaniu produktów spełniających potrzeby naszych konsumentów. Niektórzy ludzie będą używać telefonu, aby się odłączyć od ciągłych powiadomień i żyć chwilą.

 

Nokia 235 4G i Nokia 215 4G

Nokia 235 4G jest wyposażona w tylny aparat 2 MP i jest dostępna w dwóch kolorach:  czarnym i fioletowym. Drugi model – Nokia 215 4G jest pięknym i trwałym telefonem, dostępnym w czarnym kolorze.  A na wypadek, gdybyś się martwił, oba urządzenia są wyposażone w Snake’a..

Nokia 225 4G

Trzecim modelem, który na ten moment nie jest jeszcze dostępny w Polsce, będzie Nokia 225 4G. Duży wyświetlacz LCD o przekątnej 2,4 cala, aparat 0,3 MP z lampą błyskową, który idealnie nadaje się do robienia zdjęć w stylu YK2, łączność Bluetooth®, bateria 1450 mAh1 zapewniająca do 9,8 godziny rozmów.

Co o tym sądzicie?