Pierwsze wrażenia – Motorola Moto G30

Motorola Moto G30

Motorola w tym roku wypuściła kilka nowych modeli telefonów z serii Moto G. Ostatnią Motorolę z Moto G, jaką miałem u siebie, to była Motorola Moto G9 Power. Jednak i tak najmilej wspominam Motorolę Moto G9 Plus, którą wykonywało mi się super zdjęcia. Jednak jakie są moje pierwsze wrażenia dotyczące najnowszej Motoroli Moto G30? Przyznam się, że jak zobaczyłem cenę (ok. 800 zł), to nie myślałem zbyt pozytywnie na temat tego modelu. Myliłem się i to bardzo, bo jest to naprawdę ciekawy telefon warty swoich pieniędzy — ale o tym szczegółowo przekonacie się w recenzji.

Motorola Moto G30 to świetny telefon za świetne pieniądze!

Moto G30 to telefon podstawowy z nie wiadomo jakimi funkcjami. Ma wszystkie potrzebne nam gesty i funkcje od Motoroli — więc czego nam więcej potrzeba. Jednak i tak najważniejszym smaczkiem w tym modelu jest główny aparat, który ma matrycę 64 Mpx. Przypominam, że jest to telefon za tylko ok. 800 zł, a mamy już naprawdę coś takiego. Nie będę się teraz rozwodzić nad tym aparatem, ale już mogę Wam powiedzieć, że czasami zdjęcia w pełnej rozdzielczości krajobrazów wychodzą świetne! Naprawdę momentami nie spodziewałem się takiego efektu, chociaż i tak trzeba pamiętać, że telefon nie jest pozbawiony wad, ale o tym będę szczegółowo pisać przy recenzji. Dodać jeszcze muszę, że sama stylistyka Motoroli Moto G30 bardzo mi się podoba i jest to urokliwy telefon (nawet moi znajomi zakochali się w tym modelu!).

Wspomniałem, że mamy tutaj główny aparat o matrycy 64 Mpx, ale mamy także szeroki kąt, aparat makro i aparat do detekcji głębi. Oczywiście największą robotę i tak robi główny aparat, którym można bawić się i bawić. Teraz możecie zobaczyć, jakie mniej więcej zdjęcia można wykonać tym telefonem. Ja jestem niektórymi zdjęciami strasznie zachwycony i mam nadzieję, że też Wam się niektóre spodobają.

ZDJĘCIA Z MOTOROLI MOTO G30

Co sądzicie o tym modelu?