HMD prezentuję nową linię telefonów

Na prośbę marki HMD przesyłam Wam informację na temat nowych telefonów.

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE! HMD PREZENTUJE LINIĘ NOWYCH TELEFONÓW

  • Human Mobile Devices (HMD) przedstawia pierwszą oryginalną kolekcję HMD: HMD Pulse Pro, HMD Pulse Plus i HMD Pulse.
  • Smukłe linie, stonowane odcienie, nowoczesna estetyka i wyraziste barwy charakteryzują nowy, świeży wygląd HMD.
  • Badania przeprowadzone przez HMD ujawniają, że 65% przedstawicieli pokolenia Z w Polsce byłoby bardziej skłonnych do zakupu urządzenia elektronicznego, gdyby mogli je samodzielnie naprawić w domu.
  • HMD przewiduje, że trzy na cztery urządzenia sprzedawane w Europie w 2024 r. będzie można naprawić, w porównaniu z jednym na trzy w 2023 r.
  • Smartfony HMD Pulse+ będą dostępne do kupienia w wybranych sieciach w Polsce w maju. HMD Pulse Pro trafi na sklepowe półki później.

Human Mobile Devices (HMD) przedstawia swoją pierwszą linię smartfonów w ramach oryginalnej linii HMD: HMD Pulse Pro, HMD Pulse+ i HMD Pulse.

Kolekcja HMD Pulse nadaje ton oryginalnej linii HMD: czyste linie, spokojne odcienie, nowoczesna estetyka, możliwość naprawy i odważny, nowatorski design w przystępnej cenie.

Lars Silberbauer, dyrektor ds. Marketingu, komentuje: Trzymamy rękę na pulsie, rozpoznajemy potrzeby konsumentów i przewidujemy trendy rynkowe; naprawa jest fundamentem nowego rozdziału w branży smartfonów. Zapomnij o zwyczajności, to nowa era wyrafinowanych smartfonów.

 

Ben Wood, główny analityk CCS insight, powiedział: Możliwość naprawy to gorący temat dla konsumentów, a CCS insight zaobserwowało, że zainteresowanie naprawą telefonów komórkowych w ciągu ostatniego roku znacznie wzrosło zarówno w UE, jak i USA. Około 55% ankietowanych w UE stwierdziło, że za rozsądną cenę, chciałoby naprawić urządzenie, które jest poza okresem gwarancyjnym, zamiast wymieniać je na nowe. W Stanach Zjednoczonych zainteresowanie jest również duże i wynosi 49%. Zauważamy również, że 47% konsumentów w UE i 48% konsumentów w USA wyraża gotowość do płacenia nieco więcej za produkty przyjazne dla środowiska, co potwierdza zapotrzebowanie na produkty, które można naprawiać.

 

Wood dodaje: HMD jest pionierem w dziedzinie smartfonów, które można naprawiać. Zachęcające jest to, że rodzina HMD Pulse jest jeszcze łatwiejsza do naprawy dla konsumentów, a to dobrze wpisuje się w trendy, które obserwujemy w naszych badaniach.

 

Kyle Wiens, dyrektor generalny iFixit, komentuje: HMD właśnie ogłosiło swoje czwarte naprawialne urządzenie: HMD Pulse Pro . Ciągłe zaangażowanie HMD w projektowanie telefonów z możliwością naprawy udowadnia, że HMD zachęca do zmiany pewnych nawyków. Chętnie będziemy współpracować, aby naprawialne telefony stały się normą, a nie wyjątkiem.

Kolekcja HMD Pulse

Każde urządzenie z nowej serii HMD Pulse jest zbudowane tak, aby można je było naprawić. HMD nazywa to genem naprawialności, umożliwiając właścicielom wymianę uszkodzonego wyświetlacza, wygiętego portu ładowania lub zużytej baterii bez dyplomu inżyniera. Użytkownicy mogą po prostu zamówić zestaw do samodzielnej naprawy we współpracy z iFixit).

Pulse Pro to nowy najlepszy przyjaciel miłośników selfie. Dzięki aparatowi do selfie o rozdzielczości 50 MP, tego lata wszyscy będą zazdrościć Ci doskonałych zdjęć. Wykonaj gest dwoma palcami, aby uruchomić nową nawigację Selfie Gesture Navigation, rejestrując najważniejsze wspomnienia jednym machnięciem ręki. Możesz to też zrobić bez użycia rąk, wykonując dowolny gest. Możesz też pożegnać się z rozmazanymi nocnymi selfie dzięki trybowi AI Super Portrait w HMD Pulse Pro, dzięki któremu nawet najciemniejsze zdjęcia będą wyraźne jak w dzień. Sprawiając, że uchwycenie wspomnień w wysokiej rozdzielczości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, HMD Pulse Pro sprawia, że wyglądasz jak profesjonalny fotograf i to bez żadnego szkolenia.

HMD Pulse Pro to trend, który nie wyjdzie z mody, dostępny w trzech oszałamiających odcieniach: Glacier Green, Twilight Purple i Black Ocean. Pulse Pro w kolorze Glacier Green ma własną, dopasowaną kolorystycznie, ładowarkę sprzedawaną oddzielnie. Ponadczasowy design i smukła sylwetka sprawiają, że urządzenie będzie wyglądało świetnie i to bez konieczności płacenia za nie wysokiej ceny.

HMD Pulse Pro będzie dostępny do kupienia w kolorach Glacier Green, Black Ocean i Twilight Purple miedzy innymi za pośrednictwem strony internetowej HMD tutaj: www.hmd.com/hmd-pulse-pro. HMD Pulse Pro jest częścią nowej oryginalnej kolekcji HMD, która obejmuje również HMD Pulse+ i HMD Pulse.

 

HMD Pulse+ i HMD Pulse

Bracia HMD Pulse Pro – HMD Pulse+ i HMD Pulse, oferują do 59 godzin pracy na baterii i możliwość naprawy w tych samych trzech przyciągających wzrok odcieniach.

HMD Pulse+ może pochwalić się tylną kamerą 50 MP i czujnikiem głębi, który pozwala z łatwością robić wysokiej jakości zdjęcia, podczas gdy HMD Pulse, ostatni z trio nowych urządzeń HMD, zapewnia idealną równowagę między przystępną ceną, wydajnością i możliwością naprawy. Dzięki aparatowi 13 MP z AI HDR i optymalizacją odcieni skóry uzyskasz możliwość robienia naturalnie żywych zdjęć.

Dzięki najwyższej klasy specyfikacjom w przystępnej cenie, rodzina HMD Pulse ma na celu uczynienie kategorii smartfonów dostępną dla wszystkich.

HMD Pulse+ będzie dostępny do kupienia w wybranych sieciach handlowych w Polsce w maju. HMD Pulse Pro trafi na sklepowe półki nieco później.

Odpowiedzialnie zarządzaj czasem spędzanym przed ekranem, uchwyć chwilę, ale upewnij się, że żyjesz chwilą. Tutaj znajdziesz nasze wskazówki dotyczące cyfrowego detoksu.

Co o tym sądzicie?